witamy w sklepie internetowym !
0

HITNEXT 6 plastikowych dozowników do wódki i uchwytu dozownik do wódki kieliszki do wódki do wódki kieliszki do baru do napełniania napojów piwa i napojów - B08SQ44L84

 • Kod produktu: B08SQ44L84
 • Dostępność: W magazynie
76,32zł 136,58zł
HITNEXT 6 plastikowych dozowników do wódki i uchwytu dozownik do wódki kieliszki do wódki do wódki kieliszki do baru do napełniania napojów piwa i napojów - B08SQ44L84

 • Plastikowy dozownik strzelania – nie nadaje się do bardzo dużych kieliszków imprezowych, jest to mały plastikowy dozownik do filiżanek na imprezę do napojów, mały nalewak do strzelania lub fantastyczny dozownik wody do sześć małych kieliszków do strzelania, plastikowych kubków, papierowych kubków lub strzałów alkoholu. Z 6 małymi przezroczystymi szklankami – uchwyt na kieliszki dodaje poczucie luksusu twojemu koktajlowi, piwu, bożonarodzeniowemu spotkaniu rodzinnym. Pozwól Ci więcej cieszyć się czasem świątecznym!
 • MATERIAŁ WYSOKOGATUNKOWY - wykonany z trwałego i mocnego plastiku, ten czarny i zielony uchwyt na dozownik cieczy jest idealny do baru na alkohol, do domu lub Płyn należy wlać do bezpośredniego środka, aby zapewnić równomierne rozłożenie do każdego kieliszka! Wszystkie dozowniki do napojów są drukowane 3D z tworzywa sztucznego bezpiecznego dla żywności, o wysokim wypełnieniu, aby zapewnić wytrzymałość.
 • Nalewa 6 strzałów na raz - uchwyt na dozownik napojów z sześcioma strzałami pozwoli ci łatwo napełnić sześć kieliszków i filiżanek na raz ulubionym napojem, winem, czerwonym winem i napojem. Oszczędność czasu i zapobiega marnotrawstwie lub rozlaniu.
 • Wzornictwo zdrowego - każdy uchwyt na napoje jest wyposażony w 6 dozowników do napojów z pokrywą. Dozowniki można zakryć, gdy ich nie używasz. Dostępne są 3 style – możesz wybrać zestaw dozowników z szarą lub czerwoną zabawką rozrywkową do gier tematycznych. Wszystkie dozowniki i zabawka rozrywkowa są zdejmowane, łatwe do czyszczenia i przechowywania. Są to idealne akcesoria koktajlowe na imprezy, do baru, na urodziny z przyjaciółmi i do zawieszania koktajli.
 • Dozownik alkoholu i nośnik – dozownik alkoholu zapewnia doskonały pomiar za każdym razem, schludny i elegancki. Uchwyty na strzały i zabawnie pasujące zabawki wykonane z tworzywa sztucznego i twardego szkła świetnie nadają się do dozowania sześciu kubków. Gwarancja 100% jakości: W ciągu 6 miesięcy jeśli nie jesteś zadowolony z jakości naszego produktu i zdecydujesz się go zwrócić, zapewnimy Ci bezpłatną wymianę lub zwrot pieniędzy.
  • Materiał : Plastik
  • Kolor : Dozownik + kubki
  • Marka : HITNEXT
  Sklep na bazie drzewawkrakowie.pl © 2023